Boats English   Tekneler Türkçe
ROTA Tekneleri

Marmaris Datça Marmaris

Bu Rota Hem Kabin Kiralamada hemde Tekne Kiralmasında Kullanılır.

Süre :
8 Gün 7 Gece
Başlangıç Limanı :
Marmaris
Bitiş Limanı :
Marmaris
Rota Haritesı :

Mamaris Datca Marmaris Route Itinerary

MARMARIS -DATCA -MARMARIS

 

 1.GÜN : MARMARIS

Herkes tekneye vardıktan sonra akşam yemeği teknede servis edilir. İlk gün teknede servis akşam yemeğil ile başlar. Birinci gece Marmaris yat limanında  geceleme  yapılır.

2.GÜN : ARAP ADASI –BOZUKKALE

Kahvaltıdan ve bilgilendirmeden sonra tekne limandan ayrılı ve Arap adasına varılır öğlen yemeği burada verilir. Yüzme molasında sonra Bozukkalaye hareket edilir. Bozukkale tarihte Loryma olarak geçer, Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.

 

3.GÜN : DATÇA

Kahvaltıdan sonra Datçaya hareket. Datça Ege'nin şirin bir tatil merkezidir. Şehrin Kuzey ucundaki Knidos antik kenti Karya ve Dorya zamanlarından kalma önemli bir liman şehridir. Burada isteyen yolcularımız Datça merkezinde gezerek yörenin organik ürünlerinden satın alabilirler . Geceleme Datça limanında ya da yakın bir koyda.

 

4.GÜN : AKTUR –BENCIK

Kahvaltıdan sonra her şey tamamlandıktan sonra Aktura doğru hareket edilir. Hisarönü körfezinin kuzeyinde yeralır. Daha sonra Bencik Koyuna hareket edilir. Geceleme ve akşam yemeği bu koyda.

 

5.GÜN : SELIMIYE - ORHANIYE

Bu gün Hisarönü körfezinin derinliklerinde bulunan Selimiye veya Orhaniye’nin eşsiz güzellikteki koyları ziyaret ediliyor. Burada isteyen yolcularımız ekstra jeep safari turuna katılabilirler. 

6.GÜN : DIRSEK BUKU – BOZBURUN

Kahvaltıdan sonra dirsek büküne hareket. Daha sonraki durağımız Bozburun koyu Bozburun ülkemizde ahşap teken yapımının yapıldığı birkaç yerden biridir. Geceleme Bozburun yada yakın bir koyda.

 

7.GÜN: KADIRGA - MARMARIS

Kahvaltıdan sonra Kadırgaya veya uygunluğa göre Kumlubük'e geçiş , öğlen yemeğinden sonra cennet adası ve Marmarise giriş geceleme Marmaris limanında.

 

8.GÜN ,

Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılış

 

Hava ve deniz durumuna göre kaptan belirlenen rotayı değiştirebilir.

Sayfa Etiketleri : Barlar Sokağı, Arap Adası, Bozukkale, Loryma, Bozburun, Hisarönü, Selimiye, Bencik, Gökova, Datça, Simi, Symi, Rodos,Marmaris, Mavi Yolculuk, Mavi Tur, Kabin Kiralama, Gulet Kiralama,Kabin Kiralama
facebook'ta Paylaş

Bizlere +90 530 970 38 25 numaralı hattımız üzerinden telefon / SMS / WhatsApp / Viber üzerinden iletişime geçebilir yada rota@rotayachting.com elektronik posta adresine elektronik posta yollayabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram Youtube

Rota Yachting

Marmaris Head Office Ofisi

Adres : Sariana Mah. 20. Sokak, Oral Apt. No. 1 Kat.2
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


Marmaris Marina Office Ofisi

Adres : Marmaris Marina, 28. Sokak No:7
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


© 2020 Rota Yachting. Tüm Hakları Saklıdır.