Boats English   Tekneler Türkçe
ROTA Tekneleri

Hakkımızda


Hakkımızda

Rota Yatçılık 1999 dan beri yerli yabancı tüm misafirlerine her alanda tekne hizmetleri veren A sınıfı bir seyehat ve yat işletme acentasıdır. 

Firmamızın merkezi Marmaris'tir , firmamızın ana faaliyet kolu Mavi Yolculuk ya da Mavi Tur organizasyonudur.

Durgun suları ve hafif rüzgarları ile dünyanın en muhteşem kıyı şeridine sahip olan bölgemiz bu özelliği ile tüm misafirlerimiz için çok uygun bir mavi yolculuk yelken ve seyir rotasıdır. 

Rota Yatçılık daha çok gulet turlarına odaklı olarak , yabancı ve yerli müşterilerimize Ege ve Akdeniz sularında verdiği servis hizmetleri , uluslararası ortakları ve broker ağı ile Türk ve Avrupa pazarında önemli bir yere sahiptir ve vermiş olduğu servis kalitesi ile dünyanın önemli yat pazarlarında tanınmaktadır.

Rota Yatçılık düzenlediği turların her alanda sorunsuz geçmesi en hassas teknelerin bile en iyi şekilde kullanılması için gerekli bilgi ve deneyime sahip profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Turlarımıza Bodrum,Marmaris,Fethiye , Datça , Göcek ve Antalya'dan katılmanız ve ayrılmanız mümkündür . Misafirlerimiz sadece kendilerine ait bir tekne kiralayabilecekleri gibi aynı rotaya katılan diğer misafirlerle beraber kabin kiralayarak da turlarımıza katılabilirler.Geniş tekne filomuz içerisinde lüks sınıfı teknelerden standart ekonomik teknelere kadar her bütçeye uygun tatil seçenekleri bulunmaktadır.

Rota Yatçılık sizlere farklı rotalarda ve farklı teknelerle pek çok alternatif tur seçeneği sunmaktadır.Page Tags : rota yatçılık, yat turu,gulet,mavi yolculuk,mavi tur,yat kiralama,gulet kiralama, kabin kiralama , rota,marmaris,yunan adaları tatil, ekonomik tatil,lüks tekne,datca,fethiye,gocek


facebook'ta Paylaş

Bizlere +90 530 970 38 25 numaralı hattımız üzerinden telefon / SMS / WhatsApp / Viber üzerinden iletişime geçebilir yada rota@rotayachting.com elektronik posta adresine elektronik posta yollayabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram Youtube

Rota Yachting

Marmaris Head Office Ofisi

Adres : Sariana Mah. 20. Sokak, Oral Apt. No. 1 Kat.2
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


Marmaris Marina Office Ofisi

Adres : Marmaris Marina, 28. Sokak No:7
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


© 2024 Rota Yachting. Tüm Hakları Saklıdır.