Boats English   Tekneler Türkçe
ROTA Tekneleri

Marmaris Bodrum Marmaris

Sadece Özel Tekne Kiralama Mavi Yolculuk Rotası

Süre :
15 Days 14 Nights
Başlangıç Limanı :
Marmaris
Bitiş Limanı :
Marmaris
Rota Haritesı :

MARMARIS BODRUM MARMARIS

  1.GÜN : MARMARIS

Herkes tekneye vardıktan sonra akşam yemeği teknede servis edilir. İlk gün teknede servis akşam yemeğil ile başlar. Birinci gece Marmaris yat limanında  geceleme  yapılır.

 2.GÜN : ARAP ADASI –BOZUKKALE

Kahvaltıdan ve bilgilendirmeden sonra tekne limandan ayrılı ve Arap adasına varılır öğlen yemeği burada verilir. Yüzme molasında sonra Bozukkalaye hareket edilir. Bozukkale tarihte LOryma olarak geçer, gAkşam yemeği ve geceleme burada yapılır.

 3.GÜN : PALAMUTBÜKÜ-KNİDOS

Kahvaltıdan sonra Palamutbikine hareket. Palamutbükü tertemiz denizi , küçük pansiyonları ve restautantları ile eşsiz bir tatil kasabasıdır. İsterseniz yüzme sonrası bu şirin kasabayı gezebilirsiniz. Öğle yemeğinden sonra bugünkü son durağımız olan Knidos antik şehrine seyir yapıyoruz. Knidos antik bir Karya ve Dor şehridir. Bilim, tıp, mimarlık ev sanatta oldukça ileri bir kent olan Knidos’un en güzel noktası Afrodit Tapınağı dır. Akşam yemeği ve gecelemeyi yapacağımız bu koyda antik şehri gezmek için bolca vaktiniz olacak.

4. GÜN : BODRUM

Kahvaltıdan sonra Bodrum’a hareket ediyoruz. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra sonra Bodrum limanı’na giriş. Ege’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum gerek hareketli gece hayatı gerekse tarihi yerleri ile anılmaktadır. Bodrum'un antik çağdaki adı Halikarnassos'dur. Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Mausoleum Halikarnassos şehrinde inşa edilmiştir.Akşam yemeği ve geceleme Bodrum limanındadır.

 5. GÜN : KARA ADA –ORAK ADASI

Kahvaltıdan sonra Kara Ada’ya hareket. Öğle yemeği ve yüzme molası Bodrum yakınındaki bu güzel adada veriliyor. Öğle yemeğinden sonra berrak sulara sahip Orak Adası’na gidilir. Akşam yemeği ve geceleme bu güzel adada yapılır.

 6.GÜN : ÇÖKERTME

Kahvaltıdan önce masmavi sulara sahip Çökertme koyu’na hareket. Çökertme ’de öğle yemeği ve yüzme molası. Akşam yemeği ve geceleme Çökertme koyunda.

 7.GÜN : İNGİLİZ LİMANI-LÖNGÖZ

Kahvaltıdan önce masmavi sulara sahip İngiliz Limanı’na hareket ve yüzme molası. Buraya İkinci Dünya Savaşı’nda İngiliz Donanmasına ait gemiler saklandığı için İngiliz Limanı denmektedir. Öğle yemeği sonrası Löngöz limanına hareket. Akşam yemeği ve geceleme Löngöz  limanında.

8.Gün : TUZLA KOYU – 7 ADALAR

Kahvaltıdan önce İngiliz Limanı’ndan ayrılarak Tuzla Koyu’na hareket ediyoruz. Burada öğle yemeğine kadar yüzme molası veriliyor. Yemek sonrasında seyrimiz 7 Adalar’a. Burada isterseniz çam ormanları arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme 7 Adalar’da.

 9.Gün : MERSİNCİK  KOYU – İNCEBURUN

Kahvaltıdan sonra Mersincik Koyu’na hareket edilir. Yüzme molası ve öğle yemeği bu güzel koyda varilir. Öğleden sonra İnceburun civarına seyir yapılır. Akşam yemeği ve geceleme İnceburun’da

 10.Gün : DATÇA AKTUR-BENCİK KOYU

Kahvaltıdan sonra Aktura doğru hareket edilir. Aktur Hisarönü körfezinin kuzeyinde yeralır. Daha sonra Bencik Koyuna hareket edilir. Geceleme ve akşam yemeği bu koyda.

 11.Gün : ORHANİYE-SELİMİYE KOYLARI

Bu gün Hisarönü körfezinin derinliklerinde buluna Selimiye veya Orhaniye’nin eşsiz güzellikteki koyları ziyaret ediliyor. Burada isteyen yolcularımız ekstra jeep safari turuna katılabilirler.

 12.Gün : BOZBURUN

Kahvaltıdan sonra Dirsek büküne hareket. Daha sonraki durağımız Bozburun koyu Bozburun ülkemizde ahşap teken yapımının yapıldığı birkaç yerden biridir. Geceleme Bozburun yada yakın bir koyda yapılır.

 13.Gün : BOZUKKALE

Kahvaltıdan sonra Bozukkalaye hareket edilir. Bozukkale tarihte Loryma olarak geçer, akşam yemeğine kadar geçen sürede Bozukkale’nin tertemiz sularında yüzmek ve kıyıdaki antik şehri keşfetmek için bolca vaktiniz olacak.Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.

 14.Gün  :KADIRGA-MARMARİS

 Kahvaltıdan sonra Kadırgaya veya uygunluğa göre Kumlubüke geçiş , öğlen yemeğinden sonra Cennet  Adası’nda yüzme molası . Öğleden sonra  Marmaris Limanına giriş , geceleme ve akşam yemeği Marmaris limanında. Son gecenizi  Marmaris çarşısını gezerek ve hareketli gece  hayatında eğlenerek  değerlendirebilirsiniz.

 15.Gün : MARMARIS

Kahvaltı sonrasında bir sonraki mavi yolculuk tatilinizde görüşmek üzere kaptan ve mürettebatla vedalaşarak tekneden ayrılış.

 Hava ve deniz durumuna göre kaptan belirlenen rotayı değiştirebilir.

Sayfa Etiketleri : Rota Yachting, Yacht, Gulet, Blue Cruise, Yacht Charter Turkey, Rota, Marmaris, Blue Voyage, Boat, Gulet, Gulet Charter, Datça, Gökova, Mavi Yolculuk, Blue Cruise Turkey
facebook'ta Paylaş

Bizlere +90 530 970 38 25 numaralı hattımız üzerinden telefon / SMS / WhatsApp / Viber üzerinden iletişime geçebilir yada rota@rotayachting.com elektronik posta adresine elektronik posta yollayabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram Youtube

Rota Yachting

Marmaris Head Office Ofisi

Adres : Sariana Mah. 20. Sokak, Oral Apt. No. 1 Kat.2
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


Marmaris Marina Office Ofisi

Adres : Marmaris Marina, 28. Sokak No:7
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


© 2020 Rota Yachting. Tüm Hakları Saklıdır.