Boats English   Tekneler Türkçe
ROTA Tekneleri

Fethiye Marmaris Fethiye

Sadece Özel Tekne Kiralama Mavi Yolculuk Rotası

Süre :
8 Gün 7 Gece
Başlangıç Limanı :
Fethiye
Bitiş Limanı :
Fethiye
Rota Haritesı :

FETHİYE MARMARİS FETHİYE

1.GÜN  :  MARMARİS

Fethiye’ye varış ve tekneye giriş. Akşam Fethiye şehir  merkezi gezilebilir.Akşam yemeği ve geceleme Fethiye limanında.

 2.GÜN  :  TERSANE ADASI-AĞA LİMANI

Kahvaltı sonrası rehber tarafından verilecek info sonrası Tersane Adası’na hareket. Kahvaltı Tersane Adasında,  daha sonra eşiz güzellikteki batık hamam ziyareti. Akşam yemeği ve geceleme Ağa Limanında.

 3.GÜN   :  MARMARİS

Kahvaltı öncesi erkenden hava durumuna göre Kadırga burnununa  doğru hareket, koylarda yüzme molası Cennet adası civarında 5 çayı molası ve Marmaris limanına giriş, Akşam yemeği ve geceleme Marmaris limanında. Bu gününüzü Marmaris kalesini , çarşısını gezerek ve hareketli gece  hayatında eğlenerek  değerlendirebilirsiniz.

 4.GÜN  :  EKİNCİK

Kahvaltı sonrası Ekincik koyuna doğru hareket. Öğle yemeği burada alınacak. Bu koyda aktivite olarak (extra) Dalyan turumuz bulunmaktadır.  Dalyan nehrinde gezi, kaya mezarları, çamur banyosu ve meşhur iz tuzu plajında mola. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik koyunda.

 5.GÜN  :  BEDRİ RAHMİ – YASSICA-SARSALA

Kahvaltı sonrası  ünlü ressam dan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi koyunu ziyaret ediyoruz. Daha sonra Sarsala koyuna hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Sarsala koyunda.

 6.GÜN  :  GÖCEK ADASI

Kahvaltı sonrası Göcek adasına doğru hareket ve  yüzme molaları. Öğle yemeğinden sonra Göcek koylarına serpiştirilmiş Yassıca adalarına uğruyoruz. Akşam yemeğine kadar burada yüzme molası veriyoruz Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda snorkel ile yüzülebilir. Akşam yemeği ve geceleme civardaki bir koyda.

 7.GÜN  :  KIZILADA - FETHİYE

Kahvaltı sonrası Kızılada’ya doğru hareket .Yüzme molası ve öğle yemeği Kızılad’da. Öğle yemeğinden sonra Feneraltı koyuna hareket ve yüzme molası. Akşam çayı sonrası Fethiye limanına giriş, Geceleme Fethiye limanında.

 8.GÜN  :  FETHİYE

Kahvaltı sonrasında bir sonraki mavi yolculuk tatilinizde görüşmek üzere kaptan ve mürettebatla vedalaşarak tekneden ayrılış.

 Kaptan rotayı ve koyları hava şartlarına göre değiştirebilir.

Sayfa Etiketleri : Barlar Sokağı, Ekincik, Ağa Limanı, Batık Hamam, Kızıl Ada, Fethiye, Göcek , Yassıca, Bedri Rahmi Koyu, Sarsala, Kadırga, Cennet Adası, Marmaris, Dalyan, Jeep Safari, Saklıkent, Ölüdeniz, Mavi Yolculuk, Mavi Tur, Kabin Kiralama
facebook'ta Paylaş

Bizlere +90 530 970 38 25 numaralı hattımız üzerinden telefon / SMS / WhatsApp / Viber üzerinden iletişime geçebilir yada rota@rotayachting.com elektronik posta adresine elektronik posta yollayabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram Youtube

Rota Yachting

Marmaris Head Office Ofisi

Adres : Sariana Mah. 20. Sokak, Oral Apt. No. 1 Kat.2
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


Marmaris Marina Office Ofisi

Adres : Marmaris Marina, 28. Sokak No:7
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


© 2021 Rota Yachting. Tüm Hakları Saklıdır.