Boats English   Tekneler Türkçe
ROTA Tekneleri

Fethiye Marmaris Fethiye

Sadece Özel Tekne Kiralama Mavi Yolculuk Rotası

Mavi Yolculuk Süresi:
8 Gün 7 Gece
Başlangıç Limanı:
Fethiye
Bitiş Limanı:
Fethiye
Rota Haritası:

Marmaris Fethiye Marmaris Rota Haritası

Fethiye Marmaris Fethiye

1. Gün: Fethiye
Fethiye’ye varış ve tekneye giriş. Akşam Fethiye şehir merkezi gezilebilir. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye limanında.

2. Gün: Tersane Adası ve Ağa Limanı
Kahvaltı sonrası rehber tarafından verilecek brifingin ardından Tersane Adası’na hareket. Kahvaltı Tersane Adasında, daha sonra eşiz güzellikteki batık hamam ziyareti. Akşam yemeği ve geceleme Ağa Limanında.

3. Gün: Marmaris
Kahvaltı öncesi erkenden hava durumuna göre Kadırga burnununa  doğru hareket, koylarda yüzme molası Cennet adası civarında 5 çayı molası ve Marmaris limanına giriş, Akşam yemeği ve geceleme Marmaris limanında. Bu gününüzü Marmaris kalesini, çarşısını gezerek ve hareketli gece  hayatında eğlenerek değerlendirebilirsiniz.

4. Gün: Ekincik
Kahvaltı sonrası Ekincik koyuna doğru hareket. Öğle yemeği burada alınacak. Bu koyda aktivite olarak (ekstra) Dalyan turumuz bulunmaktadır. Dalyan nehrinde gezi, kaya mezarları, çamur banyosu ve meşhur iztuzu plajında mola. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik koyunda.

5. Gün: Bedri Rahmi Koyu, Yassıcalar ve Sarsala Koyu
Kahvaltı sonrası  ünlü ressam dan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi koyunu ziyaret ediyoruz. Daha sonra Sarsala koyuna hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Sarsala koyunda.

6. Gün: Göcek Adası
Kahvaltı sonrası Göcek adasına doğru hareket ve  yüzme molaları. Öğle yemeğinden sonra Göcek koylarına serpiştirilmiş Yassıca adalarına uğruyoruz. Akşam yemeğine kadar burada yüzme molası veriyoruz Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda snorkel ile yüzülebilir. Akşam yemeği ve geceleme civardaki bir koyda.

7. Gün: Kızıl Ada ve Fethiye
Kahvaltı sonrası Kızılada’ya doğru hareket .Yüzme molası ve öğle yemeği Kızılad’da. Öğle yemeğinden sonra Feneraltı koyuna hareket ve yüzme molası. Akşam çayı sonrası Fethiye limanına giriş, Geceleme Fethiye limanında.

8. Gün: Fethiye
Kahvaltı sonrasında bir sonraki mavi yolculuk tatilinizde görüşmek üzere kaptan ve mürettebatla vedalaşarak tekneden ayrılış.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Seyir güzergahı ve koy isimleri yalnızca genel bir bilgi olarak verilmiştir. Hava ve demirleme yapılacak koy ve limanların koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir, bu konuda karar yetkisi tamamıyla tekne kaptanına aittir.

Sayfa Etiketleri: Barlar Sokağı, Ekincik, Ağa Limanı, Batık Hamam, Kızıl Ada, Fethiye, Göcek , Yassıca, Bedri Rahmi Koyu, Sarsala, Kadırga, Cennet Adası, Marmaris, Dalyan, Jeep Safari, Saklıkent, Ölüdeniz, Mavi Yolculuk, Mavi Tur, Kabin Kiralama
facebook'ta Paylaş

Bizlere +90 530 970 38 25 numaralı hattımız üzerinden telefon / SMS / WhatsApp / Viber üzerinden iletişime geçebilir yada rota@rotayachting.com elektronik posta adresine elektronik posta yollayabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram Youtube

Rota Yachting

Marmaris Head Office Ofisi

Adres : Sariana Mah. 20. Sokak, Oral Apt. No. 1 Kat.2
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


Marmaris Marina Office Ofisi

Adres : Marmaris Marina, 28. Sokak No:7
Marmaris - Muğla - Türkiye
Tel : +90 ( 252 ) 412 50 16
GSM : +90 530 970 38 25
Faks : +90 ( 252 ) 412 50 11
E-posta : rota@rotayachting.com


© 2023 Rota Yachting. Tüm Hakları Saklıdır.